ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхід Субота
20.10.2018
06:29
Ви увійшли як Гість
Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 77
Теги
Фотоальбом НГУ
Україна. Друга світова.
Форма входу
  
Головна » 2010 » Серпень » 29 » Резолюція Великого Збору борців за волю України
08:37
Резолюція Великого Збору борців за волю України
Резолюція Великого Збору борців за волю України

За роки Новітньої Незалежності Україна неодноразово переживала скрутні часи. Та ще ніколи не було, як нині, такої серйозної загрози її існуванню. Нова влада, попри передвиборчі обіцянки встановити стабільність і порядок в державі, поліпшити життя людей вже сьогодні, розпочала свою діяльність зі зради національних інтересів, згортання нашого суверенітету, свободи і демократії, нехтуючи при цьому законами і Конституцією України. Замість очікуваних економічних реформ ми одержали тотальне підвищення цін і зниження соціальних стандартів. Та особливо активно можновладці повели наступ на права і свободи корінного населення – українців. Як справжня окупаційна, колоніальна влада, вона почала згортати сферу вживання української мови, культури, переписувати нашу історію на московський лад, зневажати наших героїв, традиційні національні цінності. Відродження української національної пам’яті віддано в руки катам нашого народу – комуністам.

Йде масштабна де українізація України, фізичне і духовне нищення українства. Якщо ми вчасно не зупинимо цей процес, то незабаром втратимо Незалежність і станемо малоросійською губернією Москви. І знову, як це не раз було в історії, з вільної і великої нації перетворимося в упосліджене, злиденне населення, дешеву робочу силу, маніпульовану і визискувану чужинцями.

Усвідомлюючи історичну відповідальність за долю своєї Батьківщини перед борцями за волю України минулих століть, перед нині сущими і майбутніми поколіннями, закликаємо усіх українців, патріотів не бути байдужими і пасивними. Час діяти рішуче, твердо і одностайно.

Наші першочергові завдання:

1. Сконсолідувати усі національно-державницькі сили і повести активну боротьбу з антиукраїнськими силами з тим, щоб відстояти Незалежність і не допустити колонізації України.
2. Безкомпромісно і послідовно відстоювати здобутки демократії, права і свободи людей, європейський вибір держави, зберігати свою мову і культуру, власну ідентичність.
3. Змінити існуючий антиукраїнський окупаційний режим на справді національну державницьку владу.

Наші актуальні вимоги:

I. Політичні:

1. Анулювати так звані Харківські угоди щодо Чорноморського флоту Російської Федерації.
2. Припинити політичні репресії. Зокрема закрити кримінальні справи, безпідставно порушені проти опозиційних народних депутатів Андрія Парубія та Юрія Гримчака. Поновити на посадах звільнених за політичними мотивами ректорів Донецького, Одеського та Уманського університетів – Героя України Володимира Шевченка, Валентина Смитину, Михайла Мартиника. Не допустимо звільнень за політичними ознаками.
3. Зберегти демократичні здобутки нашої держави, забезпечити Конституційні права громадян, у тому числі право вибору та свободу слова.
4. Провести декомунізацію та дебольшевизацію влади, демонтувати у всій Україні символи тоталітаризму та радянсько-большевицької окупації, змінити назви населених пунктів, вулиць, установ, які містять імена антиукраїнських діячів та подій.
5. Підтримуємо мужню позицію українських журналістів телекомпаній «5 канал», ТВі, «Чорноморська», які виступили проти намагання влади приборкати незалежні засоби масової інформації, а тому вимагаємо невтручання влади в діяльність ЗМІ.

II. Соціально-економічні:

1. Зупинити антинародну діяльність уряду Азарова, спрямовану на різке зниження соціальних стандартів, зубожіння населення, що веде до фізичного і морального виродження нації.
2. Встановити справедливу ціну на газ, тепло та комунальні послуги для населення – не більше ніж 15-20% сукупного доходу сім’ї.
3. Провести реальну пенсійну реформу, зменшити різницю між мінімальною та максимальною пенсією, дати пенсіонерам гідну пенсію, а не просто збільшити пенсійний вік.

III. У гуманітарній сфері:

1. Скасувати постанову Кабміну № 642 від 28 липня 2010 р. якою було скасовано норму про обов’язковий іспит з української мови при складанні кандидатського мінімуму.
2. Негайно усунути з керівних посад у гуманітарній сфері українофобів і комуністів: міністра освіти і науки Д.Табачника, директора Українського інституту національної пам’яті В.Солдатенка, завідуючу Державним комітетом архівів О.Гінзбург.
3. Спрямувати зусилля держави на підтримку української мови і культури, розвиток засобів масової інформації та книговидання українською мовою.
Наші неодноразові звернення і масові протестні акції з приводу нахабної антиукраїнської політики нинішніх можновладців, зокрема Д.Табачника, на жаль, залишилися без належної реакції. Під час другого етапу нашого Великого Збору, який відбудеться у вересні, ми запитаємо владу – що зроблено на виконання наших вимог. І якщо надалі вони будуть ігнорувати волю громади, ми проголосимо заклик до початку безстрокових акцій громадянської непокори.

Слава Україні!

Прийнято на Великому Зборі
борців за волю України у Львові
24 серпня 2010 р., в день 19-ої річниці
Незалежності України

http://www.ukrpohliad.org/

Переглядів: 1067 | Додав: bgd | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Цікаве в мережіАрхів записів
Друзі сайту

Copyright www.ternsou.at.ua © 2018